Pokoje - Resort Jura

Pokoje

POKÓJ JEDNOOSOBOWY – cena 195 zł/nocleg ze śniadaniem

Pokój ten posiada jedno łóżko pojedyncze  oraz wyposażony jest w stylowe meble i telewizor z dostępem do kanałów telewizji naziemnej. W pokoju znajduje się łazienka z pełnym węzłem sanitarnym.

Udogodnienia w pokoju:telefon, biurko, szafa / garderoba, prysznic, ręczniki, bezpłatny zestaw kosmetyków, budzenie na życzenie, internet wi – fi, woda mineralna.

POKÓJ DWUOSOBOWY KLASY ECONOMY – cena 240 zł/nocleg ze śniadaniem

Pokój ten dedykowany jest osobom szukającym noclegu w rozsądnej cenie. Posiada dwa łóżka pojedyncze i jest nieznacznie większy od pokoju jednoosobowego. Wyposażony jest w stylowe meble i telewizor z dostępem do kanałów telewizji naziemnej. W pokoju znajduje się łazienka z pełnym węzłem sanitarnym.

Udogodnienia w pokoju: telefon, biurko, szafa / garderoba, prysznic, ręczniki, bezpłatny zestaw kosmetyków, budzenie na życzenie, internet wi – fi, woda mineralna.

POKÓJ DWUOSOBOWY KLASY STANDARD – cena 280 zł/nocleg ze śniadaniem

Pokój ten posiada łoże małżeńskie z możliwością dostawki i jest znacznie większy od pokoju klasy economy. Wyposażony jest w stylowe meble i telewizor LCD(32 – 42 cale) z dostępem do kanałów telewizji naziemnej. W pokoju znajduje się łazienka z pełnym węzłem sanitarnym.

Udogodnienia w pokoju: telefon, biurko, szafa / garderoba, prysznic, ręczniki, bezpłatny zestaw kosmetyków, budzenie na życzenie, internet wi – fi, woda mineralna.

POKÓJ DWUOSOBOWY KLASY LUX – cena 320 zł/nocleg ze śniadaniem

Pokój ten posiada łoże małżeńskie z możliwością dostawienia dwóch dodatkowych łóżek i jest znacznie przestronniejszy od pokoju klasy standard. Wyposażony jest w stylowe meble i telewizor LCD(42 cale) z dostępem do kanałów telewizji naziemnej. Posiada dodatkowo zestaw wypoczynkowy z wygodnymi sofami i stolikiem do kawy. W pokoju znajduje się łazienka z pełnym węzłem sanitarnym.

Udogodnienia w pokoju: telefon, lodówka, biurko, zestaw wypoczynkowy, szafa / garderoba, prysznic, ręczniki, bezpłatny zestaw kosmetyków, budzenie na życzenie, internet wi – fi, woda mineralna.

POKÓJ SUPERIOR/RODZINNY  – cena 370 zł/ nocleg ze śniadaniem

Pokój ten to studio z sypialnią posiadającą łoże małżeńskie z możliwością dostawienia dostawki oraz pokój dzienny. Wyposażony jest w stylowe meble i 2 telewizory LCD(42 cale) z dostępem do kanałów telewizji naziemnej. Posiada dodatkowo wygodną kanapę – narożnik(możliwość rozłożenia) i stolik do kawy oraz biurko. W pokoju znajduje się obszerna łazienka z pełnym węzłem sanitarnym.

Udogodnienia w pokoju: biurko, lodówka, zestaw wypoczynkowy, szafa / garderoba, prysznic, ręczniki, bezpłatny zestaw kosmetyków, budzenie na życzenie, internet wi – fi, woda mineralna.

Szlachecki Dwór

Szlachecki Dwor
Serdecznie zapraszamy do
odwiedzenia Szlacheckiego Dworu!

Facebook